Yüksek Sosyete 9. son bölüm
 Yüksek Sosyete'de çok eden itiraflar haftaya damgasını vurdu. Yüksek Sosyete dizisinin başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk gibi başarılı isimler yer alıyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete'nin yapımcılığını Bi Yapım üstleniyor. Yüksek Sosyete her Perşembe saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlandı.
Yalnızca bir gece... Kerem, Cansu'ya unutulmaz bir gece için söz verir ve sözünü tutar. İlk kez özgür bir gece yaşayan ikili birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar ama sabah olduğunda gerçek dünyanın acımasızlığı onları karşılar. Ece, Mert'e karşı koymak için kendiyle bir savaş verir. Mert ise Ece'yi kazanmak için sıra dışı bir yol dener. Levent ve Bedia'nın yeni işbirliği sayesinde ise Levent, Süreyya'dan "evet" yanıtı almayı başarır.


Cansu, Süreyya'nın zoruyla bir sosyete düğününe katılacak ama davetlilerin arasında Mert Çalhan da var! Tabii ki Mert, yerine Kerem'i gönderecek. Cansu ve Kerem sosyete düğününde sırları ortaya çıkmasın diye birbirinden köşe bucak kaçacaklar. Diğer yandan Ece ve Mert bir mahalle düğününde sürpriz bir gece yaşayacak. Mutlu aile tablosu rolünü oynamaya çalışan Koran Ailesi'ndeki herkes için ise düğün beklenmedik gelişmelere gebe olacak. Davetsiz olarak düğüne gelen Işıl, Süreyya cephesinde bardağı taşıran son damla olacak. Cansu ve Süreyya yüzleşecek, anne kız arasındaki bu duygu yüklü hesaplaşmada yıllardır saklanan "uğursuzluk" sırrı açığa çıkacak.


YÜKSEK SOSYETE HİKAYE VE KÜNYE


Yapım: Bi Yapım 

Yapımcı: Burak Sağyaşar

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Senarist: Yazı Odası


Cansu-Hazar Ergüçlü


Kerem-Engin Öztürk


Ece-Meriç Aral


Mert-Ozan Dolunay

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×