Şahane Damat final mi yapıyor?

 Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Şahane Damat, bu hafta da yeni bölümü ile ekran karşısına gelmeye hazırlanıyor. Şahane Damat 8. yeni bölümde Melike bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Öte yandan Tahsin ve Cennet ikilisinin durumu da iyice karışıktır. Şahane Damat 8. bölümde final mi yapacak? İşte detaylar...

Sinegraf'ın yapımcılığını üstlendiği dizi Şahane Damat bu hafta da bomba gibi geliyor. Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Nükhet Duru Erhan Yazıcıoğlu gibi oyuncuların başrolünü paylaştığı dizi Şahane Damat Salı akşamı saat 20:00'de star Tv'de yer alacak...

ŞAHANE DAMAT 8. YENİ BÖLÜM TANITIMIŞAHANE DAMAT 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Melike seçim yapmak zorundadır; ya Mehmet’i yani kendi mutluluğunu seçecektir ya da İlknur’a boyun eğip Mehmet’ten ayrılarak Mehmet’in hayallerini ve hastaneyi kurtaracaktır. Sırat köprüsündeki Melike’nin tercihi hangisi olacaktır? Acaba İlknur verdiği savaşı kazanacak mıdır?

Peki, ya Mehmet? Tam da Melike’ye aşkını ilan etmiş ve hayatında ilk kez zincirlerinden kurtulmuşken, onun tüm bu yaşananlar karşısındaki davranışları nasıl olacaktır?

Öte yanda ise Tahsin ve Cennet ikilisinin durumu iyice karışmış durumdadır. Cennet engel tanımaz bir tavırla koşar adım Tahsin’e doğru ilerlerken, Tahsin neden ondan kaçmaktadır? Nereye kadar Cennet’e karşı koyacaktır? 

Her iki çifti de nasıl bir gelecek beklemektedir? Mehmet - Melike - Tahsin - Cennet dörtlüsü mutluluğa yelken mi açacaktır? Yoksa, herkes için aşk; kaçırdıkları koca bir tren ve kanayan bir yara olarak mı kalacaktır?
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×