Hanife'nin Serkan'a cevabı kafa karıştırdı! Geri mi dönüyor?

 Zuhal Topal’la locasının beğenilen damat adaylarından Serkan, geçtiğimiz gün “Bir insanın değerini kaybedince anlarsın derler ya benim de pişmanlıklarım var. Kıymet bilenle olmak istiyorum” sözleriyle yeniden Hanife ile birlikte olmak istediğini açıklamıştı. Serkan’ın bu açıklaması karşısında herkes çok şaşırmış, gözler Hanife’ye çevrilmişti.


Hanife: “Yuva kurmak istiyorum”

Hanife, dün canlı yayına telefonla bağlandı. Sadece sizi özledim Zuhal Abla, özlenmeyi hak edenleri özledim diyerek sözlerine başlayan Hanife, Serkan’ın açıklamalarına karşılık; “Birisini davet ederken, beni sevdiği için çağırıyorum denmez. Bizim bir araya gelebilmemiz için çok güzel şeyler olması lazım. Aradan beş ay geçti Serkan, sen benim duygularımdan nasıl bu kadar eminsin? Ben locada oturmak için oraya gelmeyeceğim. Ben ciddi manada yuva kurmak istiyorum. Benim oraya gelmem için senin bana ciddi bir vaatte bulunman gerekiyor” dedi. 

Serkan: “Bizim burada yaşanmışlıklarımız var”

Milliyet'in haberine göre Serkan ise Hanife’ye; “Bizim burada yaşanmışlıklarımız var. Sen burada herkesin gözünün önünde beni sevdiğini söyledin” dedi. Onlar geçmişte kaldı. Ben seni mi bekliyorum sanıyorsun diyen Hanife’ye Serkan; “Haklısın; ama bir insan sevip, değer verdiği zaman kolay kolay duygularını bitiremez. Sen duyguları çabuk değişen biri değilsin” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×