Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon 2. fragmanı nefes kesti!
Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alması beklenirken sürpriz bir gelişme yaşandı. Uzerli ani bir kararla “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin yeni sezonunda rol almaktan vazgeçti. Dizi takipçilerinin heyecanla beklediği Uzerli’den yapımcılara son dakika değişikliğiyle “Ben yokum” haberi geldi. Bu kararda rolünün, senaryoda önem açısından Deniz Çakır ve Sanem Çelik’inkinin ardından üçüncü sırada gelmesinin etkili olduğu iddia ediliyor. Meryem Uzerli’nin dizide Çakır’ın (Oktay Kaynarca) sevgilisi rolünde oynaması planlanıyordu.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan yeni sezon fragmanları ile izleyenlerin aklındaki soruları bir bir cevaplıyor. Ekim ayının ilk haftasında ekrana gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona İlyas'ın düğünü ile başlıyor. 

Hızır intikam için kolları sıvıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesen yeni sezon fragmanları ile kaldığı yerden devam ediyor. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON FRAGMANIEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ GENEL HİKAYE

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…
Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin…
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×