Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam başlıyor

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yeni yayın dönemine merhaba diyor. Dizinin yeni bölüm fragmanlarında Meryem ve Hızır'ın saldırıdan sağ kurtulmuş olmaları izleyicilerin dikkatini çeken ilk detay oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde dizinin başrol oyuncuları saldırıya uğramış ve sezon o sahne ile son bulmuştu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm fragmanında başka hangi detaylar var? İşte dizinin bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde ekrana gelen yeni sezon fragmanları

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam ekranlara geliyor. Yeni sezonda verilen aranın ardından tekrar yayın hayatına başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam saat 20:00'da ekranlara gelecek. Dizinin ana karakterlerinden Hızır ve Meryem'in uğradıkları saldırıdan nasıl kurtuldukları da merak konusu ve bu akşam bu sorunun cevabı belli olacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanlarında neler yaşanıyor? 

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm fragmanının ikinci yayınlanan versiyonunda ise Hızır Çakırbeyli'nin bir kaç kişiyi öldürdüğü ve hatta bundan sonra gelişen olayların aksiyon dolu olacağı hissediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon 4 Ekim Salı akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×