Iveco Arıza Tespit Cihazı

 İveco ağır vasıta araçları da artık gelişmiş teknolojilerle üretiliyor. Araçlarda elektronik sistemler bulunuyor ve daha az yakıt tüketerek daha yüksek performansla çalışıyor. Araçlardaki elektronik sistemler ECU denen elektronik kontrol sistemi tarafından yönetilip denetleniyor. Sistemlerdeki tüm veriler ECU’ da toplanıyor, arızaların kaydı yapılıyor. Elektronik sistemlerle çalışan araçlarda insan hatası en aza iniyor ama yine de çeşitli arızalar meydana gelebiliyor. Araç sistemlerinde veya parçalarında arıza meydana geldiğinde uyarı ışıkları yanıyor ve kullanıcılar uyarılıyor. Bu yeni araçların arızaları manuel olarak yapılamıyor. Iveco arıza tespit cihazları Iveco marka ağır vasıta araçlarındaki arızaların tespitinde ve giderilmesinde kullanılmak için özel olarak tasarlanmış cihazdır.

Iveco EASY-Eltrac Iveco ’nun orijinal arıza tespit cihazıdır ve bütün servislerde bulunur. Cihaz araçla bluetooth modülü ile kablosuz bağlantı kurmaktadır. Bu özellik kullanım rahatlığı ve konforu sağlamaktadır. Aracın yanına götürülüp kablosuz olarak arıza taraması veya aktivatör testleri yapılabilir. Bu orijinal cihazla doğru ve hızlı arıza tespiti yapılmaktadır. Ticari ağır vasıta araçlarında meydana gelen arızalar işlerin aksamasına ve zaman kaybına neden olur. Daha fazla zaman ve para kaybı yaşanmaması için arızanın hızlı ve doğru tespit edilmesi çok önemlidir. Yanlış tespit ve yanlış tamir arızanın devam etmesine ve daha da büyümesine yol açacaktır. Iveco servisleri ve oto tamircileri Iveco Eltrac ile arıza tespitini ve tamirini hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Iveco arıza tespit cihazı arıza okuma-arıza silme, adaptasyon, kalibrasyon ve test işlemlerini yapabilmektedir. Ayrıca cihazı TATA ve DAEWOO araçlarda da kullanabilirsiniz. Sistem parametrelerini kablosuz okuyabilir, kablolarla sınırlanmayan ergonomik yapısı vardır. Iveco ve diğer marka ağır vasıta araçları için en uygun fiyatlı arıza tespit cihazlarını Metadiag firmamızda bulacaksınız. Firmamız satış sonrası teknik destek hizmetleri de vermektedir.Ürünlerimiz bir yıl garantilidir. Bu süre içinde hatalı ya da arızalı cihazlar yenisiyle değiştirilir. Sitemizde cihazla ilgili detaylı bilgiler ve montaj şemaları da bulunuyor. Sitemizdeki talep formunu doldurarak ürün siparişi verebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile adresinize gönderilir. Doğru tespit ve doğru tamir sonucu aracınız yüksek performansla çalışmaya devam edecektir. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×