Facebook ve Twitter çöktü
 Dünyanın en büyük iki sosyal ağı Facebook ve Twitter henüz bilinmeyen bir nedenle kesinti yaşadı. Her iki platform da dünyanın birçok ülkesinde belli bir süre kesintiye uğradı. Birçok sosyal medya kullanıcısı giriş yapmaya çalıştığı Facebook ve Twitter'a uzun süre ulaşamadı. Uzak sunuculardan da yapılan denemeler başarısız oldu.
Sosyal medya bağımlıları gece yarısına kadar farklı platformlar üzerinden kesintinin nedenini öğrenmeye çalıştı, ancak hiçbir yerden istenen cevap alınamadı. 
Genelde Türkiye'de toplumsal trajik olaylar sırasında kesintiye uğrayan Facebook ve Twitter'ın bu kez farklı nedenlerle diğer ülkelerde de kesintiye uğradığı belirtiliyor. 
Kesintinin neden kaynaklandığı henüz bilinmiyor. Konuyla ilgili her iki platformdan da yakın zamanda bir açıklama gelmesi bekleniyor. 
YOUTUBE'A DA ULAŞILAMIYOR
Facebook ve Twitter'ın yanısıra Google'ın yan kuruluşu Youtube'a ulaşılamıyor. Google'a ulaşıldığı halde Youtube'a ulaşımın sağlanamaması akıllarda soru işaretlerine neden oldu. Ayrıca Google'ın sosyal ağ Google+'a da erişim sağlanabiliyor. 

Sonhaberler.Com 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×