Erol Malkoç : “Morais ile Eto’o arasındakileri herkes biliyor”

 Kale Çizgisi programına açıklamada bulunan Morais’in yardımcısı Erol Malkoç, konuyla ilgili olarak dikkat çeken sözler kullandı. Bu sorunun yanıtını herkesin bildiğini söyleyen Malkoç, “Cevabını bilmesine karşın herkes aynı soruyu soruyor. Antalya’da yaşayan her insan, futbol ile ilgilenen herkes Morais ile Eto’o arasındakileri biliyor” dedi.

TAKIMIN İÇ HUZURU HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ

Morais’in Antalyaspor’dan ayrılık süreciyle ilgili olarak konuşan Erol Malkoç, “Hiç kimseyi suçlamak istemiyorum. Burada bir hata varsa, bu hata herkesle eşit şekilde paylaşılması lazım. Kulüplerde futbol kültürü yok. Altyapıdan oyuncu yetiştirmezseniz. Aynı dili konuşan 12-13 tane oyuncu olmazsa kültür olmaz. Takımın iç huzuru her şeyden daha önemlidir. Bu iç huzuru sağlayamadığınız zaman isterseniz Mourinho’yu getirin, isterseniz Guardiola’yı getirin başarılı olamazsınız. İşte onun için o kültürü getirmeniz lazım” diye belirtti.

ETO’O SORUNU SUNİ BİR OLAY

Eto’o’nun Antalyaspor için suni bir olay olduğunu ifade eden Malkoç, “Farzet ki; Eto’o gitti, başka birisi geldi. Aynı sorunlar yine yaşanacak. 1 senedir Türkiye’deyim ve burada bir vizyon olduğunu düşünmüyorum” diye konuştu.

Antalyaspor’da görev aldığı için çok mutlu olduğunu da söyleyen Malkoç, Morais ile çalıştığı için kendisini şanslı hissettiğini sözlerine ekledi.

(Kanal V)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×