Kızlık Zarı Dikimi

 Kızlık zarı farklı yapılarda ve şekillerde olan bir yapıdadır. Birçok farklı tipi bulunan kızlık zarının annüler olarak isimlendirileni zar bölgesinde açık olarak bilinenidir. Yani mevcutta kızlık zarında herhangi bir darbe veya cisim sonucunda yırtılmayıp doğuştan halka şeklinde olanı olarak bilinir. Birçok muhabbetler arasında esnek kızlık zarı olanı gibi bilinen birkaç tip bulunuyor.

Kızlık Zarının Önemi!

Ülkemizde kızlık zarının oldukça büyük bir önemi vardır. Kız olmanın simgesi olarak bilinir. Yani daha önce hiçbir erkekle ilişkiye girmemiş kızların, kızlık zarı yırtılmamış olarak bilinmesi gibi düşünülebilir. Ancak her ne kadar bilimsel açıklamalarda kızlık zarının sadece erkekle ilişkiye girmekle yırtılmadığı anlatılmaya çalışılsa da bazı erkekler bunu asla kabullenmemektedir. Esnek kızlık zarı da bu kategoride değerlendirilmektedir. Mesela esnek olan bir kızlık zarının ilişki esnasında yırtılmaması erkeği şüpheye düşürmektedir. Birçok erkek eşinin esnek zarından şüphe ederek soluğu doktorda muayene odalarında aldığı da gözlemlenmektedir. İstenilmeyen durumlarda özellikle sevişme ve mastürbasyon eyleminde bulunulurken penisin yada parmağın vajina içerisine girmesi sonucunda kızlık zarı yırtılması sorunu ortaya çıkmaktadır. Daha sayılabilecek birçok kaza yoluyla kızlık zarının yırtıldığını söylemek mümkündür. Örneğin, bir bisiklete binmek, sivri bir yere düşmek ya da benzeri bir kazalarda kızlık zarının zedelenerek yırtılması görülebilmektedir. Her ne şekilde olursa olsun kızlık zarının isteyerek yırtılmadığını karşı tarafa anlatmak ülkemiz örf ve adetleri gereği oldukça zordur.

Kızlık Zarı Yırtılmasından Sonra Kanama Miktarı

Kızlık zarının yırtılması sonucunda kanama meydana gelir. Ancak bu kanamanın miktarı değişken olabilir. Çünkü paragrafımızın başında dile getirdiğimiz kızlık zarı tipleri kanama miktarını da belirleyebilmektedir.

İster isteyerek, isterseniz istemeden kızlık zarınızın yırtılmasından müzdarip iseniz, kızlık zarı dikimiisminde küçük bir operasyonla bu sorunu aşabilmektesiniz. Eğer kızlık zarının yırtıldığından veya bozulduğundan şüphe edenlerdenseniz eğer herhangi bir hastanenin jinekolojik alanından randevu alarak muayene olabilirsiniz. Bakirelik raporu adı altında muayene sonucunuz çok kısa bir sürede sizlere belirtilmektedir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Kalıcı veya geçici olarak kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz. Oldukça basit olan bu yöntem sayesinde kesinlikle bir ağrı ya da sancı gibi şeylerle karşılaşmanız mümkün değildir. Kalıcı ya da geçici olarak seçeceğiniz yöntem sayesinde dikim işlemi uygulanabilir. Operasyon sırasında elbet dikiş ipleri kullanılacaktır. Bu dikişlerin sonradan alınması gibi bir şey söz konusu değildir. Kendi kendine ortadan kaybolan yapısı ile çok basit bir şekilde atılmaktadır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Geçici kızlık zarı dikimi için önerilerimiz arasında düğün öncesi ya da ilişkiye girmeden toplamda1 hafta öncesinden yani belirtilen zamandan ne çok fazla ne de çok az olmak şartıyla uygulamayı yaptırmalısınız. Dokuların birbirine yaklaştırılarak elde edilen başarı ilişki esnasında tekrardan yırtılacaktır. Ancak ilişkiye girilmemesi durumunda adı üstünde ‘’geçici ‘’ olduğundan çok fazla bir zamana yayılmadan kendi kendine tekrardan yırtılacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×