Athena Gökhan baba oluyor!..
 Geçen ay Melis Ülken ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı, baba oluyor. Melis Hanım, üç aylık hamile...
2004 yılında Türkiye'yi 'For Real' şarkısıyla Eurovision'da temsil eden, sonrasında sessizliğe bürünen Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un geçen ay başı bağlanmıştı. 36 yaşındaki sanatçı, yıllardır flört ettiği sevgilisi Melis Ülken ile Büyük Kulüp'te, 500 kişinin şahitliğinde nikah masasına oturmuştu. Ancak öğrendim ki, yaklaşık altı ay sonra doğacak olan bebekleri de, anne-babasının nikahına şahitlik etmiş!
Evet yanlış okumadınız; Gökhan Özoğuz ile Melis Ülken de, 'önce bebek, sonra nikah' modasına uymuş. Melis Hanım, karnındaki üç aylık bebeğiyle nikah defterine imza atmış. Geçenlerde de yazdığım gibi, artık hamile kalınmadan nikah masasına oturulmuyor galiba!
TEOMAN'IN EŞİ DE HAMİLE OLABİLİR!
Bu arada Gökhan Özoğuz gibi, geçen ay sürpriz yapıp yıllardır flört ettiği sevgilisi Ayşe Kaya ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Teoman'ın da baba olacağı haberini alırsak hiç şaşırmayacağım!!! Tanışıklıkları 12 yıl öncesine uzanan Teoman ile Ayşe Kaya, ayrı kaldıkları sürecin üzerine ani bir kararla geçen ay Hotel Les Ottomans'da minik bir törenle evlenmişlerdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×