Saçlarını kısa kestirmeyi düşünenler buraya!

 Aslında bir kadının saçı onun herşeyidir. Onu bunalıma sokan, bunalımdan çıkaran kimilerini ise büyük zahmetlere sokan, geren bütün bir ömrü onunla uğraşmak zorunda bırakan bizim en büyük parçamızdır.


 Kısa saçın avantajları ve dezavantajları nelerdir?Kimlere kısa saç yakışır? 
***  Öncelikle kısa saç istiyorsanız kafa yapınız güzel olacak yoksa düşünmeyin bile...*** Uzun bir suratınız varsa bu işe hiç girmeyin...

***Tabi uzun saç takıntınız yoksa ; Malum aramızda gizliden gizliye saçlarıyla aşk yaşayan zat-ı muhteşemler var.  Maceranızın sonu salya sümük bitmesin...

***Kulaklarınız büyük ve kepçeyse de uzak durun 

***Yüzünüzün Faul kısımları tüylüyse de uzak durun çünkü kısa saç bütün sırlarınızı açığa çıkaracaktır. 
*** Kısa saçın yakışıp yakışmayacağını belirlemede  en büyük püf noktası ; kulak memesi ile  çene arasındaki mesafedir, bu mesafe 5.5 cm yi geçmemesi gerekir.

***Tabi her kuaför kısa saçda uzman değil sizi anlayacak istediğiniz saçı kesebilecek iyi bir kuaföre de ihtiyacınız olacak Erkek berberleri tavsiyemdir.

Peki kısa saç size ne kazandıracak?


***Öncelikle saatlerce saçınızla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yok maşaydı yok fön gibi dertleriniz olmayacak. Yıkayacaksınız çıkacaksınız

*** Kozmatik mağazalarında saatlerce, yok besleyici,yok onarıcısı, maskesi bilmemnesi gibi onlarca saç bakım ürünü kullanmak ve satın almak zorunda kalmayacaksınız. Bütçenizde, inanın büyük bir rahatlama yaşayacaksınız.

*** Sabah uykularınızdan vazgeçmeyeceksiniz.Çünkü tek derdiniz makyaj olacak saçınızla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız

*** Her türlü kısa saçı deneme özgürlüğü...  Çünkü kendinizi aşıp bir kere kestirdiniz mi o özgüvenle sürekli yeni modeller denemek isteyeceksiniz.

*** Makyajda da size rahatlık sağlayacaktır. Saatlerce gözlerinizi ortaya çıkartmak için uğraşmayacaksınız çünkü saçlarınızı kısa kestirdiğiniz anda gözleriniz ön plana çıkacaktır.


*** Son söz kısa saçlar hem güzelliğinizi hem de kusurlarınızı ön plana çıkarır. 
AdminAnahtar Kelimeler
Kısa Saç
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×