işte Adnan Hoca'nın Seksi Barbie Müritleri
 Maşallah, inşallah elhamdülillah…… bu lafları en çok nerede duyarsınız Adnan Oktar’ın dini sohbetlerinin yayınlandığı A9 isimli kanalda. Kanal öyle bir kanal ki içinde din, dans, iltifat, Barbie bebek gibi kızlar var. Adnan Oktar’ın Barbie müritleri sanal ortamda da hayli popüler. Sanal ortama koydukları her resim tıklanma rekoru kırarken, yapılan yorumlar ise yine bildik şekilde Maşallah, inşallah ve elhamdülillah şeklinde.

Kamuoyunun 'Adnan Hoca' olarak tanıdığı Adnan Oktar kendisine ait olan A9 kanalında yaptığı programda birbirinden güzel kızları ağırlıyor. Bu bayanların arasında mühendis, biyolog, tercüman ve öğretmenler var.

ADNAN HOCE VE KIZLARINDA CANLI YAYIN PARTİSİ - VİDEO İZLE

Din üzerine kurulan kanallardan biri de Adnan Oktar’ın başında bulunduğu A9 isimli kanal. Fakat bu kanal diğerlerinden hayli farklı. Kanalda Kuran-ı Kerim tasviri ya da İslam dininden çok proğram mankenlerinin güzellikleri konuşuluyor. Bir bakıyorsunuz canrı yayında Apaçi dansı yapııyor, bir bakıyorsunuz Adnan Oktar’a hayranlıklarını dile getiren allı pullu manken edalı kızlar, maşallah, işallah ve inşallahlarla proğramı bitiriyor.


Kanalda görev yapan kızların sanal ortamdaki sayfaları da hayli revaçta. Kızların sanal ortamlarındaki resimleri adeta tıklanma rekorları kırıyor. Yayın yaptıkları kanalın formatı ne kadar din üzerineyse, sanaldaki fotoğraflarda bir o kadar aksine. 

İsmail Baki, Adnan hoca olursa.. Kızlarıyla ekranı salladı! 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×