2013 SBS Soruları Cevapları (SBS Sınavı Sonuçları)
 Bu yılın son SBS sınavı 2013 şu dakikalarda devam ediyor ve SBS soruları ve cevapları ile SBS sınavı soru ve cevapları burada olacak.

Bir buçuk milyon civarında ilkokul öğrencisi için hayati önem taşıyan Seviye Belirleme Sınavı SBS biraz önce sona erdi ve Binlerce öğrenci SBs sınavlarında büyük bir başarı bekliyor ve bizlerde sizlere az önce sona eren SBS sınavında yaşanan tüm gelişmeleri bir kez daha sıcağı sıcağına aktaracağız.


8. Sınıf A Kitapçığı

8. Sınıf B Kitapçığı

8. Sınıf Görme Engelliler


Bilindiği gibi SBS sınavı süresi MEB tarafından 120 dakika olarak açıklanmıştı ve öğrencilerin bu süre zarfından dış dünya ile bağlantıları kesilmişti. Yüz sorunun sorulduğu SBS sınavlarında gelen son bilgilere göre bazı öğrencilerin SBS sınavı sorularının zorluğundan yakındukları öğreniliyor aldığımız duyumlara göre.

Bu arada milyonlarca öğrenci şu anda SBS sınavı soruları ve cevap anahtarları hakkında nasıl bilgi alacaklarını soruyorlar ve tek yapmanız gerek şey http://www.meb.gov.tr/ adresine giriş yaparak 8. Sınıf A Kitapçığı 8. Sınıf B Kitapçığı ve 8. Sınıf Görme Engelliler branşlerından hangisi size uygun ise indireceksiniz ve yine daha fazla SBS sorusu hakkında yeni bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×